BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 9 d. įvykių suvestinė

2018 m. vasario 8-9 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 8 d., Kelmės r., Tytuvėnų apylinkių sen., Johampolio k., kieme, vyras (gimęs 1974 m.) įspyrė į sūnaus (gimęs 2006 m.) rankose laikomą plastikinį kastuvą su kotu, kuris nuo smūgio trenkėsi mažamečiui į ranką bei galvą. Kelmės ligoninės priėmimo skyriuje vaikui nustatytas rankos plaštakos sutrenkimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

Vasario 8 d., apie 20.45 val., Naujojoje Akmenėje, V. Kudirkos g., į butą pro neužrakintas duris užėjo grupė asmenų, kurie sumušė vyrą (gimęs 1997 m.) ir šovė į jį galimai iš šratinio ginklo. Neblaivus (nustatytas 0,54 promilės girtumas) nukentėjusysis dėl rankos kaulo lūžimo bei šautinės (šratu) žaizdos galvoje paguldytas į ligoninę. Aplinkybės nustatinėjamos, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str.

RASTI ŽMONIŲ LAVONAI

Vasario 8 d., apie 7.00 val., Akmenėje, Sodo g., užgesinus gaisrą vyro (gimęs 1947 m.) ūkiniame pastate, gaisravietėje rastas apdegęs vyriškio, galimai šeimininko, lavonas. Įtariama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus elgesio su elektriniu šildytuvu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

BE ŽINIOS DINGĘ ASMENYS

Vasario 8 d., apie 17.00 val., Mažeikiuose, Laisvės g., iš Bendruomeninio pagalbos vaikams centro, išėjo ir iki šiol negrįžta globotinė (gimusi 2000 m.). Vykdoma paieška.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-09