BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 7 d. įvykių suvestinė

2018 m. vasario 6-7 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 6 d., apie 19.00 val., Akmenės r., Ventoje, namuose kilus konfliktui, blaivus vyras (gimęs 1992 m.) sugriebė blaiviai sugyventinei (gimusi 1997 m.) už gerklės ir ėmė ją smaugti, taip sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

VAGYSTĖS

Vasario 6 d. pradėtas ikiteismini styrimas dėl Telšiuose, Kęstučio, Mažojo Kalno ir Birutės gatvėse pavogtų trijų lietaus vandens surinkimo sistemos dangčių bei dviejų ketaus šulinio dangčių. Bendrovei padaryta 350 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

GRASINIMAS NUŽUDYTI

Vasario 6 d., apie 19.07 val., Telšiuose, Vilniaus g., moteriai (gimusi 1991 m.) kartu su dukra (gimusi 2013 m.) būnant namuose, telefonu paskambinęs sugyventinis (gimęs 1987 m.) išvadino ją necenzūriniais žodžiais bei grasino, kad užmuš. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str.

NEBLAIVŪS VAIRUOTOJAI

Vasario 7 d., apie 00.01 val., Telšiuose, Plungės g., sustabdžius automobilį „Opel Signum“, jo vairuotojui (gimęs 1970 m.) nustatytas 2,24 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.

Vasario 6 d., 10.15 val., Kelmės r., Brauzgų k., sustabdžius automobilį „Renault Megane“, jo vairuotojui (gimęs 1977 m.) nustatytas 1,81 promilės girtumas. Vairuotojui taip pat atimta teisė vairuoti transporto priemones, automobilis išregistruotas, nedraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.

BE ŽINIOS DINGĘ ASMENYS

Vasario 6 d., 8.52 val., į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad vasario 5 d., apie 17.00 val., Akmenės r., Akmenės I k., iš seniūnijos pastato pabėgo ir negrįžo jos sūnus (gimęs 2002 m.). Vykdoma paieška.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-07