BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 6 d. įvykių suvestinė

2018 m. vasario 5-6 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 5 d., apie 20.20 val., Telšių r., Varniuose, namuose, vyras (gimęs 1954 m.) kumščiu sudavė blaiviai žmonai (gimusi 1957 m.) į galvos sritį, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis pasišalino, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

Vasario 5 d., tiksliai nenustatytu laiku, Mažeikiuose, Žemaitijos g., bute, neblaivus (nustatytas 3,03 promilės girtumas) vyras (gimęs 1978 m.) rankomis sudavė smūgius sugyventinei (gimusi 1973 m.) į veidą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

VAGYSTĖS

Vasario 4 d., naktį, Telšiuose, Džiugo g., vyrui būnant svečiuose pas iš matymo pažįstamus asmenis, jam iš kišenės buvo pagrobtas vyrui (gimęs 1985 m.) priklausantis mobiliojo ryšio telefonas „Samsung J3“, kurio vertė 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Vasario 5 d., 14.24 val., Akmenėje, Sodo g., iš moteriai (gimusi 1974 m.) priklausančio garažo, pagrobtas motoroleris bei akumuliatorius. Motoroleris rastas ir grąžintas nukentėjusiajai. Padaryta žala tikslinama. Nustatytas vagyste įtariamas nepilnametis (gimęs 2002 m.), jis perduotas mamai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Vasario 5 d., laikotarpi nuo 14.30 val. iki 15.00 val., Akmenėje, K. Kasakausko g., iš gatvėje stovinčio neužrakinto automobilio „Opel Zafira“ pagrobta vyrui (gimęs 1965 m.) priklausanti rankinė, kurioje buvo piniginė, automobilio užvedimo raktelis su pulteliu, darbo sutartis, laisvų rankų įrangos ausinukas, užrašų knygelė, banko kortelės PIN kodų rinkinys. Piniginėje buvo apie 30 eurų, vienas doleris, vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė, banko mokėjimo kortelės. Padaryta 90 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

DISPONAVIMAS NARKOTINĖMIS MEDŽIAGOMIS

Vasario 5 d., apie 8.00 val., į Telšių apskr. VPK pristačius sulaikytąjį (gimęs 1988 m.), jo piniginėje rasta į foliją įvyniota augalinės kilmės masė, galimai narkotinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str.

RASTI ŽMONIŲ LAVONAI

Vasario 5 d., apie 8.20 val., Mažeikiuose, Sandėlių g., prie geležinkelio bėgių pastebėtas gulintis vyras (gimęs 1970 m.), kuris GMP ekipažo pristatytas į Mažeikių ligoninę. Apie 10.52 val., reanimacijos skyriuje, pirminiais duomenimis dėl bendro kūno atšalimo (hipotermijos), vyras mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

KITI ĮVYKIAI

Sausio 28 d., apie 15.00 val., moteris (gimusi 1976 m., gyv. Telšių r.), pagal internete rastą skelbimą apie parduodamas statybines stakles, į nurodytą pardavėjo sąskaitą pervedė 100 eurų avansą, tačiau prekės negavo, pinigų jai taip pat negrąžino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-06