BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 5 d. įvykių suvestinė

2018 m. vasario 4-5 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 4 d., apie 22.00 val., Telšiuose, Luokės g., kilus konfliktui, vyras (gimęs 1988 m.) ranka sudavė smūgius neblaiviai (nustatytas 3,14 promilės girtumas) buvusiai sugyventinei (gimusi 1991 m.) į galvą bei smaugė ją rankomis, taip sukeldamas fizinį skausmą. Iki atvykstant policijai, įtariamasis pasišalino, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

VAGYSTĖS

Vasario 4 d., apie 10.23 val., gautas pranešimas, kad Telšiuose, Lazdynų Pelėdos g., pro neužrakintas buto duris, galimai nakties metu, buvo patekta į vidų, iš kur pagrobti du mobiliojo ryšio telefonai bei nešiojamas kompiuteris. Įtariamieji nustatinėjami, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

NEBLAIVŪS VAIRUOTOJAI

Vasario 5 d., apie 1.56 val., Mažeikių r., Ventoje, buvo sustabdytas automobilis „Ford Mondeo“, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 2,27 promilės girtumas) vyras (gimęs 1979 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.

KITI ĮVYKIAI

Vasario 4 d., 14.43 val., Mažeikių r., Urvikių k., miške, rastas 76 mm II-ojo pasaulinio karo laikų artilerijos sviedinys, kuris išvežtas sunaikinti.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-05