BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 22 d. įvykių suvestinė

2017 m. vasario 21-22 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 21 d. į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi moteris (gimusi 1975 m., gyv. Mažeikiuose), kuriai diagnozuota akies hematoma. Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad vasario 17 d., moteriai į veidą įspyrė ir fizinį skausmą sukėlė jos sugyventinis (gimęs 1971 m.). Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

RASTI ŽMONIŲ LAVONAI

Vasario 22 d., apie 4.00 val., Kelmės r., Grimzių k., namuose mirė vyras (gimęs 1960 m.). Lavonas be stebimų išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vasario 21 d., apie 17.20 val., Naujojoje Akmenėje, Ramučių g., namuose rastas moters (gimusi 1953 m.) lavonas be stebimų išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

KITI ĮVYKIAI

Vasario 21 d., apie 7.30 val., Telšiuose, Žemaitės g., vyras (gimęs 1971 m.) pastebėjo, kad iš jam priklausančio nerakinto automobilio „Renaul Espace“ pagrobtas automobilio registracijos liudijimas, privalomasis civilinės atsakomybės draudimo polisas, techninės apžiūros dokumentas, apgadinta automagnetola. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 302 str.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-22