BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 16 d. įvykių suvestinė

2018 m. vasario 15-16 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 15 d., apie 4.00 val., Telšiuose, Šviesos g., išgertuvių metu kilus konfliktui, neblaivus (nustatytas 2,84 promilės girtumas) pilietis (gimęs 1997 m.) ranka sudavė neblaiviam (nustatytas 2,76 promilės girtumas) broliui (gimęs 1993 m.) į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

VIEŠOSIOS TVARKOS PAŽEIDIMAI

Vasario 15 d., apie 17.30 val., Mažeikiuose, Žemaitijos g., prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, jaunuolis (gimęs 2000 m.) įžūliu elgesiu, vandališkais veiksmais demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, spyrė piliečiui (gimęs 1996 m.) į veido sritį, taip sukeldamas jam fizinį skausmą bei sutrikdydamas visuomenės rimtį ir tvarką. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

DISPONAVIMAS NARKOTINĖMIS MEDŽIAGOMIS

Vasario 15 d., apie 11.43 val., Mažeikiuose, Pavenčių-Sedos gatvių sankryžoje buvo sustabdytas automobilis „Opel Omega“, kurį vairavo pilietis (gimęs 1995 m.). Tikrinant automobilį, salone buvo rasti du folijos paketai, su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str.

Vasario 15 d., apie 18.15 val., Telšių apskrities policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariate atliekant dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikyto asmens (gimęs 2000 m.) dalinę apžiūrą, piniginėje buvo rastos dvi tabletės, galimai narkotinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-16