BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 15 d. įvykių suvestinė

2018 m. vasario 14-15 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Vasario 14 d., apie 18.30 val., Mažeikių r., Palūšės k., namuose kilus žodiniam konfliktui, neblaivus (nustatytas 2,76 promilės girtumas) vyras (gimęs 1985 m.) įspyrė neblaiviai (nustatytas 1,59 promilės girtumas) mamai (gimusi 1956 m.) į galvą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajai nustatyta galvos žaizda, išleista gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

Vasario 14 d., apie 23.00 val., Mažeikių r., Sedoje, namuose kilus žodiniam konfliktui, akivaizdžiai neblaivus (atsisakė nusistatyti girtumą) vyras (gimęs 1965 m.) įspyrė žmonai (gimusi 1963 m.) į veidą bei ją stumdė, taip sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

VAGYSTĖS

Vasario 14 d., apie 18.00 val., Kelmės r., Dvarčiaus k., pastebėta, kad įsibrovus į moteriai (gimusi 1960 m.) priklausantį sandėliuką, iš vidaus pagrobtas elektrinis pjūklas, apie pusė tonos pjuvenų briketų, kastuvas, grėblys, kiti įvairūs įrankiai. Padaryta žala tikslinama, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

RASTI ŽMONIŲ LAVONAI

Vasario 14 d., 21.43 val., Telšių r., netoli Galaičių k., buvo sužalotas „VW Passat“ vairuotojas, kuriam nuėjus prie automobilio bagažinės, joje buvusiame metaliniame vamzdyje galimai įvyko sprogimas. Regioninės Telšių ligoninės reanimacijos skyriuje vyras mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vasario 14 d., 13.25 val., Mažeikių ligoninės reanimacijos skyriuje mirė suimtasis (gimęs 1968 m.), kuris dėl epilepsijos priepuolių į ligoninę iš Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK areštinės buvo pristatytas vasario 12 d. 4.30 val. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-15