BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario 1 d. įvykių suvestinė

2018 m. sausio 30 d.–vasario 1 d.

VAGYSTĖS

Sausio 31 d., 19.58 val., Sodo g., Akmenėje, pastebėta, kad iš automobilio „Mazda Tribute“, priklausančio vyrui, gimusiam 1965 m., gyvenančiam Nepriklausomybės g., Naujojoje Akmenėje, pavogti jam priklausantys daiktai (rankinė, dokumentai, piniginė, mobilaus ryšio telefonas). Padaryta 365 eurų turtinė žala. Įtariamieji nenustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

EISMO ĮVYKIAI

Sausio 31 d., 14.30 val., Naujojoje Akmenėje automobilis „Opel Astra“, vairuojamas vyro, gimusio 1967 m., gyvenančio V. Kudirkos g., Naujoji Akmenė, važiuodamas Respublikos g., Naujoji Akmenė, kliudė automobilį „Toyota Corola“ ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Vairuotojui nustatytas 2,95 promilės girtumas. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 st

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-02-04