BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Sausio 31 d. įvykių suvestinė

2018 m. sausio 30-31 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Sausio 30 d., apie 14.00 val., bute, Pavasario g., Mažeikiai, vyras, gimęs 1988 m., konflikto metu sugriebęs rankomis už kaklo pargriovė ant grindų seserį, gimusią 1990 m., ir spyrė jai kelis kartus į krūtinės sritį, dėl ko ji patyrė fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.
VAGYSTĖS
Sausio 29 d., apie 15 val., mokinė, gimusi 2001 m., gyv. Tryškių sen., Telšių r., gimnazijoje, Džiugo g., Telšiai, pastebėjo, kad iš užrakintos drabužių spintelės yra pavogta žieminė striukė. Padaryta 200 eur turtinė žala. Įtariamieji nenustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.
EISMO ĮVYKIAI
Sausio 30 d., 13.09 val., Mažeikiuose, Respublikos g., moteris, gimusi 1964 m., turėdama teisę vairuoti, vairuodama automobilį „Ford Focus“, nesuvaldė jo ir nuvažiavo nuo kelio, nieko neapgadino, eismo įvykio sudėties nebuvo. Vairuotojai nustatytas 1,68 promilės girtumas, paimtas vairuotojo pažymėjimas, automobilis priverstinai nuvežtas. Moteris sulaikyta, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.
ASMENŲ PAIEŠKA
Sausio 28 d., apie 00.54 val., iš namų, Mažeikiuose, Draugystės g., išėjo mergaitė, gimusi 2000 m., ir iki šiol negrįžo, taip elgiasi ne pirmą kartą, jos buvimo vieta nežinoma. Paskelbta asmens paieška.
KITI ĮVYKIAI
Sausio 30 d., apie 11.35 val., į VĮ „Regitra“ Telšių filialą, Mažeikių g., Telšiai, kreipėsi vyras, gimęs 1981 m., gyvenantis Taikos g., Telšiai, norėdamas priregistruoti namelį ant ratų „Sprite Alpine“, kurio identifikacinis numeris yra su galimais klastojimo požymiais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 306-1 str.

Pastabos.     Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.
 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-01-31