BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kovo 9 d. įvykių suvestinė

2017 m. kovo 8-9 d.

NUŽUDYMAS

Kovo 8 d., apie 5.40 val., Telšių r., Luokės mstl., šalia gyvenamojo namo gyvatvorės rastas vyro (gimęs 1966 m., gyv. Varniuose) lavonas su smurto žymėmis ant viso kūno. Nustatyta, kad nusikaltimas įvykdytas Varniuose, viename iš gyvenamųjų namų, kur galimai išgertuvių metu įvyko konfliktas. Sulaikyti trys įtariamieji: gimęs 1975 m., nustatytas 2,96 promilės girtumas; gimęs 1988 m., blaivus; gimęs 1981 m., nustatytas 0,21 promilės girtumas. Aplinkybės tikslinamos, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str.

PLĖŠIMAS

Kovo 8 d., 17.40 val., Telšiuose, Luokės g., viešoje vietoje, moteris (gimusi 1984 m.), veikdama kartu su vyru, pradėjo mušti neblaivų (nustatytas 1,96 promilės girtumas) asmenį (gimęs 1963 m.) bei reikalavo, kad šis atiduotų turimus daiktus. Iš asmens paimta piniginė su joje buvusiais 40 eurų, o nusivedus asmenį į butą, iš vidaus pagrobtas televizorius ir nešiojamas kompiuteris. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str.

VALSTYBĖS TARNAUTOJO PAPIRKIMAS

Kovo 8 d., apie 9.30 val., į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariatą, pas Veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją atėjęs vyras (gimęs 1962 m.), prašydamas suklastoti pažymą darbo biržai apie jo nebūtą sulaikymą, Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai kaip kyšį siūlė suskaldyti malkas bei atlikti kitus ūkio darbus, rudenį prigrybauti grybų. Tyrėjai atsisakius, vyras iš kabineto pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str.

VAGYSTĖS

Kovo 8 d., laikotarpiu nuo 18.00 iki 19.00 val., Mažeikiuose, M. Daukšos g., iš sporto klubo vyrų persirengimo kambario, nuo suoliuko pagrobtos vyrui (gimęs 1962 m.) priklausančios laisvalaikio kelnės, kurių kišenėje buvo mobiliojo ryšio telefonas „Iphone 6“, vizitinių kortelių dėklas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, banko mokėjimo kortelė, nuolaidų kortelė. Viso padaryta 280 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

EISMO ĮVYKIAI

Kovo 8 d., apie 16.33 val., Kelmės r., kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kalinigradas, blaivus vyras (gimęs 1990 m.), vairuodamas transporto priemonę „SAAB“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, lenkdamas ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešprieša važiuojančiu automobiliu „SUBARU LEGACY“, kurį vairavo vyras (gimęs 1952 m.). Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, nukentėjo vairuotojai. 1990 m. gimęs vyras pristatytas į Kelmės ligoninės priėmimo skyrių, kur jam nustatytas kairės mentės petinės dalies lūžimas, išleistas gydytis ambulatoriškai, kitam vairuotojui nustatytas krūtinės sumušimas, gaktikaulio lūžis, įtariamas krūtinkaulio lūžis, paguldytas į ortopedinį traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.

BE ŽINIOS DINGĘ ASMENYS

Kovo 8 d., apie 7.50 val., Mažeikių r., Urvikių k., iš namų į mokyklą išėjo ir negrįžta nepilnametė (gimusi 2003 m.). Vykdoma paieška.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-03-09