BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kovo 5 d. įvykių suvestinė

2017 m. kovo 4-5 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Kovo 4 d., apie 19.30 val., Mažeikiuose, Ventos g., namuose kilus konfliktui, neblaivus (nustatytas 2,26 promilės girtumas) vyras (gimęs 1985 m.) rankomis ir kojomis sudavė smūgius žmonai (gimusi 1988 m.) į įvairias kūno vietas, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

VAGYSTĖS

Laikotarpiu nuo kovo 2 d. 16.30 val. iki kovo 4 d. 14.00 val., Mažeikiuose, Gamyklos g., nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje, neaiškiomis aplinkybėmis buvo patekta į užrakintą bendrovei priklausantį automobilį „Renault Trafic“, iš kurio vidaus pagrobta automagnetolos viršutinė dalis. Padaryta žala nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

BE ŽINIOS DINGĘ ASMENYS

Kovo 4 d., apie 17.15 val., Mažeikių r., Urvikių k., iš šeimynos, išėjo ir iki šiol negrįžta globotinė (gimusi 2002 m.). Nepilnametė dingsta ne pirmą kartą, vykdoma jos paieška.

RASTI ŽMONIŲ LAVONAI

Kovo 4 d., apie 10.30 val., Telšių r., Dūseikių socialinės globos namuose, kambaryje, rastas vyro (gimęs 1957 m.) lavonas be stebimų išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kovo 4 d., apie 5.00 val., Mažeikių r., Palnosų k., namuose, rastas moters (gimusi 1929 m.) lavonas be stebimų išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-03-05