BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Gegužės 9 d. įvykių suvestinė

2018 m. gegužės 8-9 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

Gegužės 8 d. buvo gautas pranešimas, kad balandžio 29 d., apie 1.00 val. Kelmėje, Vilbėno g. pas vyrą (gimęs 1988 m.) namuose, trys iš matymo pažįstami asmenys, įvykusio konflikto metu, jį sumušė, taip sukeldami fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

Gegužės 8 d. buvo gautas pranešimas, kad gegužės 5 d., apie 10.00 val. moteris nuvyko į buvusio sutuoktinio tėvų namus, adresu Šiaulių r., Šiupylių k., atsiimti jam paskolinto benzininio trimerio, kurio vertė 150 eurų. Buvusio sutuoktinio tėvas trimerio neatidavė, ją iškeikė necenzūriniais žodžiais bei sugriebęs už pečių pastūmė, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

Gegužės 8 d. buvo gautas Akmenės rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimas, kad Naujojoje Akmenėje, Respublikos g. vyras (gimęs 1990 m.) balandžio mėnesio pabaigoje, namuose, smurtavo prieš mažametį sūnų (gimęs 2015 m.), taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

VAGYSTĖS

Gegužės 8 d. buvo gautas pranešimas, kad laikotarpiu nuo gegužės 4 d. 17.00 val. iki gegužės 5 d. 11.50 val. Telšiuose, Mažeikių g., iš saugomos automobilių aikštelės buvo pavogtas automobilis „VW Passat“. Automobilis apgadintas, nustatinėjama turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Gegužės 8 d., apie 8.41 val., Telšių r., Rainių k., vyras (gimęs 1981 m.) pastebėjo, kad buvo pavogtas ardomo automobilio „BMW 530“ variklio dangtis, kurio vertė 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

Gegužės 8 d., apie 11.00 val., Akmenės r., Ventos k., įmonės darbuotojas (gimęs 1989 m.) pastebėjo, kad atlenkus metalinę tvorą, buvo įsibrauta į įmonės teritoriją, iš kurios buvo pavogtos dvi išorinės kubilo krosnelės. Iš viso padaryta 578 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

EISMO ĮVYKIAI

Gegužės 8 d., apie 8.04 val. Mažeikiuose, Laisvės g., blaivus vyras (gimęs 1976 m.), vairuodamas automobilį „VOLVO XC90“, išvažiuodamas iš kiemo, nepraleido dviračiu taku važiavusios moters (gimusi 1936 m.) ir ją partrenkė. Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajai diagnozuotas krūtinės paviršutinis sužalojimas bei blauzdikaulio lūžis, paguldyta į traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.

 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-05-09