BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Birželio 8 d. įvykių suvestinė

2018 m. birželio 7-8 d.

VAGYSTĖ

Birželio 7 d. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Mažeikių r., Viekšnių sen., laikotarpiu nuo birželio 6 d., 18.00 val. iki birželio 7 d., 8.30 val., buvo sugadinta pakabinama spyna ir patekta į sandėliuką, iš kurio pavogta benzininė žoliapjovė. Iš viso padaryta 60 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str.

VIEŠOSIOS TVARKOS PAŽEIDIMAI

Birželio 7 d., apie 19.30 val., Akmenės r., Papilės mstl., viešoje vietoje, iš matymo pažįstami trys jaunuoliai, kurių vienas, matant kitiems pašaliniams asmenis, tyčia kumščiu sudavė jaunuoliui (gimęs 1999 m.) į galvos sritį, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Ligoninėje nustatytas dešinės akies voko ir periokolinės srities žaizda. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Birželio 7 d., registruotas pranešimas apie tai, kad Kelmėje, Vytauto Didžiojo g., birželio 2 d., nakties metu, bare, nenustatytas asmuo sumušė vyrą (gimęs 1983 m.), sudaužė bei sugadino baro inventorių, taip padarydamas viešosios tvarkos pažeidimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.


 

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-06-08