BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2023-06-02 įvykių suvestinė

LR BK 140 straipsnis FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Birželio 2 d. 16.00 val. Akmenės r., Naujojoje Akmenėje, Respublikos g., namuose, neblaivus (3,22 prom.) vyras, gim. 1976 m., smurtavo prieš vyrą, gim. 1951 m. Nukentėjusysis išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Įtariamasis sulaikytas ir suždarytas į areštinę.

LR BK 149 straipsnis IŠŽAGINIMAS

Gegužės 25 d. 23.30 val. Mažeikiuose, M. Daukšos g., bute, nenustatytas asmuo pasikėsino lytiškai santykiauti su moterimi, gim. 2000 m., prieš jos valią, naudodamas fizinį smurtą ir siekdamas atimti galimybę jai priešintis, tačiau savo veiksmų nebaigė dėl nuo jo valios nepriklausančių aplinkybių.

LR BK 259 straipsnis NETEISĖTAS DISPONAVIMAS NARKOTINĖMIS AR PSICHOTROPINĖMIS MEDŽIAGOMIS BE TIKSLO JAS PLATINTI

Birželio 3 d. 00.15 val. Mažeikiuose, Pavenčių g., iš sustabdyto automobilio išlipęs vairuotojas, gim. 1984 m., su savimi rankos delne turėjo folijos gniužulą, kurio viduje rasta rusvos spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga. Vyro gyvenamojoje vietoje, virtuvėje, rastas folijos lankstinukas, kuriame rasta baltos spalvos biri, įtariama, narkotinė medžiaga.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-03