BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Nuotrauka iš silutesnaujienos.lt
2023 03 23
Sukčiai eina koja kojon su technologijų pažanga, tik ją naudoja nusikalstamiems tikslams

Galimybe, naudojantis informacinėmis technologijomis išspręsti įvairias situacijas net neišeinant iš namų, kasdien naudojamasi vis plačiau. Ji tarnauja žmonių patogumui ir operatyvumui. Tačiau šia galimybe taip pat naudojasi bei prie sparčiai besivystančios technologijų pažangos prisitaiko ir nedori žmonės.

1.jpg
2023 03 17
Telšių rajono policijos rėmėjų gretos pagausėjo

„Savanorystė reikalauja daug geros širdies ir aukų, nes tai reiškia, kad darysite tai, už ką jums nebus mokama“, - sako Telšių rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

nuotrauka.jpg
2023 03 13
Telšių Žemaitės dramos teatre policijos darbuotojai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną jos išvakarėse iškilmingai paminėjo Šiaulių ir Telšių apskričių policijos pareigūnai.

Internetiniu seksu susigundžiusių vyrų laukia nemalonios staigmenos
2023 03 01
Internetiniu seksu susigundžiusių vyrų laukia nemalonios staigmenos

Vasario mėn. Šiaulių apskrities policijai vienas po kito pasipylė dviprasmiškoje situacijoje atsidūrusių vyrų pareiškimai. Teisėsaugos pagalbos prireikė keletui moterų vilionėms socialiniuose tinkluose neatsispyrusiems vyrams, kurie dėl savo smalsumo tapo turto prievartavimo objektais.

Policijai kiekvieni metai – didžiulių iššūkių metai (video)
2023 02 27
Policijai kiekvieni metai – didžiulių iššūkių metai (video)

Policijai kiekvieni metai - didžiulių iššūkių metai. Ir tie iššūkiai, naujovės bei eksperimentai, kuriais pastaruoju metu gyvena Šiaulių ir Telšių apskričių policijos kolektyvai, priverčia darbuotojus augti, bręsti, semtis patirties ir ieškoti naujų sprendimo būdų. Siekdami praėjusiais metais užsibrėžtų tikslų, jie įdėjo ne tik daug pastangų, bet ir nemažą dalį ...

Pabėgęs nuo Lietuvos teisėsaugos, teisingumo neišvengė
2023 02 27
Pabėgęs nuo Lietuvos teisėsaugos, teisingumo neišvengė

34 metų Mažeikių gyventojo kelias į teisiamųjų suolą už savo mieste 2020 metais padarytas nusikalstamas veikas užsitęsė daugiau nei du metus. Vyras, siekdamas išvengti atsakomybės, buvo pasprukęs į užsienį ir kurį laiką ten gyveno, kol įvykdė automobilio vagystę ir buvo sučiuptas Didžiosios Britanijos pareigūnų.

K.Čachovskio nuotr.
2023 02 24
Dingusio be žinios vyro ieškoję pareigūnai rado jį užkastą namo kieme

Vasario 21 d. į Mažeikių rajono policijos komisariatą kreipėsi Mažeikių gyventoja, sunerimusi dėl savo 44 metų brolio, su kuriuo nuo vasario 19 d. nutrūko bendravimas ir kurio ji nei pas jo draugus, nei ligoninėse neranda. Į policijos akiratį tomis dienomis vyras taip pat patekęs nebuvo.

28.JPG
2023 02 20
Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - apdovanojimai Šiaulių ir Telšių apskričių policijos darbuotojams

Šiaulių ir Telšių apskričių policijos darbuotojai iškilmingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šiauliuose, kino teatre „Atlantic cinema“ vykusiame renginyje Šiaulių ir Telšių apskričių policijos vadovas Ramūnas Sarapas su švente sveikino darbuotojus ir įteikė apdovanojimus.

Jurijus Stefanovičius
2023 02 10
Kraupus radinys negyvenamame name užminė mįslę: ar tai tikrai - Jurijus Stefanovičius?

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai siekia nustatyti praėjusių metų balandį Mažeikių rajone, Pumpurų kaime, negyvenamame name, rastų palaikų tapatybę. Regis, tai neturėtų būtų sunki užduotis, tačiau situacija tokia, kad be visuomenės pagalbos baigti šio tyrimo, ko gero, nepavyks.

vlcsnap-2023-02-01-15h57m46s786.png
2023 02 02
Pavogtas automobilis surastas per rekordiškai greitą laiką – penkias minutes (video)

Pastabumas – vienas policijos pareigūnų darbo sėkmės garantų. Tai iliustruoja įvykis Akmenės rajone, kai per penkias minutes nuo informacijos gavimo buvo surastas pavogtas automobilis ir sulaikytas vagyste įtariamas asmuo.

Vasarį vykdomos prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės
2023 01 31
Vasarį vykdomos prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės

Užtikrindami eismo saugumą, policijos pareigūnai Šiaulių ir Telšių apskričių keliuose vasarį vykdys šias prevencines priemones.

Kviečiame dialogo su policijos pareigūnais
2023 01 29
Kviečiame dialogo su policijos pareigūnais

Įdomu, kokia kriminogeninė situacija jūsų rajone, kaip su ja tvarkosi policijos komisariato pareigūnai ir kokios jų veiklos gairės ateičiai, kokia pertvarka laukia policijos ir ar ji turės įtakos gyventojų problemų sprendimui – atsakymus į šiuos ir kitus jums rūpimus klausimus išgirsite, atėję į rajono policijos pareigūnų rengiamą savo veiklos ataskaitą visuomenei.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn