BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Paminėjome Angelų sargų (Policijos) dieną
2023 10 03
Paminėjome Angelų sargų (Policijos) dieną

Spalio 2 d. Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčioje minėjome profesinę šventę.

freepik.com nuotrauka
2023 09 29
Pigi prekė – sukčių masalas. Tad nesigundykite ja

Policijos pareigūnai nuolat įspėja gyventojus neužkibti už sukčių masalo – siūlomos pigios prekės, kuri realiai kainuoja dvigubai brangiau. Tačiau žmonės vis tiek neatsilaiko pigios kainos pagundai ir lieka prie suskilusios geldos – be pirkinio ir be pinigų.

Mažeikių pareigūnai patys sukūrė atgaivą savo sielai ir kūnui
2023 09 21
Mažeikių pareigūnai patys sukūrė atgaivą savo sielai ir kūnui

Rugsėjo 20 d. Mažeikių rajono policijos komisariato istorijoje atmintina diena – atidengta prie komisariato pastatyta kompozicija „Angelas sargas“, o komisariate atidaryta treniruoklių salė.

Nuotrauka iš lrt.lt
2023 09 05
Kad mobilusis telefonas netaptų žudiku

Kaip įprasta, pirmosiomis rugsėjo dienomis policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą dar po vasaros atostogų išsiblaškiusiems į mokyklą skubantiems moksleiviams, budėjo ties šalia mokyklų esančiomis pėsčiųjų perėjomis. Nerimą sukėlė tai, kad  dauguma vairuotojų savo dėmesį  sutelkė ne į eismo aplinkos stebėjimą, o į ... mobiliuosius telefonus.

Prasidedant mokslo metams – dar didesnis dėmesys saugumui keliuose
2023 08 31
Prasidedant mokslo metams – dar didesnis dėmesys saugumui keliuose

Pasibaigus vasaros atostogoms, rugsėjį eismas miestų gatvėse tampa intensyvesnis ir įpareigoja keliuose elgtis dar atsargiau. Ypač dėl mažųjų eismo dalyvių saugumo.

Akmenės rajone sulaikytas rekordinis nelegalių cigarečių kiekis (video)
2023 07 27
Akmenės rajone sulaikytas rekordinis nelegalių cigarečių kiekis (video)

Šiaulių ir Telšių apskričių Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo padalinių pareigūnai, vykdydami nenutrūkstamą kovą su akcizinių prekių gabenimu ir realizavimu, demaskavo šešėlyje veikusį kontrabandinių cigarečių sandėlį. Kratų metu buvo rasta nelegalių rūkalų, kurių vertė siekia daugiau nei 2 mln. eurų.

Policijos automobilių parką papildė nauji ir modernūs automobiliai
2023 07 21
Policijos automobilių parką papildė nauji ir modernūs automobiliai

Šiaulių apskrities policijos kieme kieme stovi trys naujutėlaičiai mikroautobusai MERCEDES-BENZ VITO, kurie artimiausiomis dienomis išriedės į policijos aptarnaujamą teritoriją.

Surado ne tik ieškomą asmenį, bet dar  ir kvaišalų
2023 07 19
Surado ne tik ieškomą asmenį, bet dar ir kvaišalų

Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai, sulaikę vagystėmis įtariamą asmenį, jam pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, nes jo gyvenamojoje vietoje rado baltos spalvos miltelių, įtariama, narkotikų.

Alkoholis ir maudynės – mirčiai pasmerktas derinys
2023 07 18
Alkoholis ir maudynės – mirčiai pasmerktas derinys

Liepos 15-osios rytą Šiauliuose prie Talkšos ežero skubėjo medikai, ugniagesiai gelbėtojai ir policijos pareigūnai. Buvo gauta informacija, kad nuo tiltuko į ežerą įšokęs vyrukas panėrė į vandenį ir nebeiškilo. Ugniagesiai gelbėtojai po paieškų ant kranto ištraukė nuskendusio 41-erių metų Ukrainos piliečio kūną.

Shutterstock nuotrauka
2023 07 13
Žinutė, kurią būtina vienąkart išgirsti ir paskleisti iš lūpų į lūpas

„Niekada neįsileiskite į savo namus asmenų, gąsdinančių jus netikrų pinigų turėjimu ir pasišovusių tuos pinigus patikrinti.“ Tai žinutė, kurią būtina visiems vienąkart išgirsti ir paskleisti gyvuoju telefonu - iš lūpų į lūpas.

Ieva Baškytė ir Tomas Molotokas.jpg
2023 07 10
Pareigūnų operatyvumas išgelbėjo žmogų nuo mirties

Kelmės rajono policijos komisariate dirbantiems Veiklos skyriaus vyresniesiems tyrėjams Tomui Molotokui ir Ieva Baškytei, per tarnybą policijoje mačiusiems visko ir ne kartą įvairiose situacijose pagelbėjusiems žmonėms, birželio 29 d. teko neeilinė misija - sugrąžinti prieš save ranką pakėlusį žmogų gyvenimui.

Telšių AVPK viršininkas Ramūnas Sarapas
2023 07 05
Su Valstybės diena

Tautą ir valstybę, istoriją ir jos tęstinumą kuria daug žmonių, kartų kartos – visi, per amžius laikę save Lietuvos žmonėmis, lietuvių tautos žmonėmis. Šiandien – mūsų eilė dirbti šį darbą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn