BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Linkime 2023-uosius sutikti saugiai!
2022 12 30
Linkime 2023-uosius sutikti saugiai!

Turime kelis patarimus, kad Naujųjų sutiktuvės neapkarstų.

geras sveikinimas.jpg
2022 12 23
Gerbiamieji,

sveikinu su Šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Tegul gražiausios metų šventės Jūsų namus pripildo šiluma ir jaukumu, o širdyse sužadina tikėjimą stebuklais.

6.JPG
2022 12 17
Visi kartu – prie bendro Kūčių stalo

Praėjusį penktadienį Telšių ir Šiaulių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų bendruomenė susibūrė prie bendro Kūčių stalo.

Šventinis paramos rytmetis  Mažeikių policijos komisariate
2022 12 13
Šventinis paramos rytmetis Mažeikių policijos komisariate

Gruodžio 12-ąją Telšių apskrities policijos Mažeikių rajono komisariatas surengė šventinį paramos rytmetį „Kalėdų stebuklas“, kurio tikslas – surinkti lėšų ir paremti vieną sunkiai besiverčiančią rajono šeimą.

Nelegalaus alkoholio mėgėjams Kalėdos bus liūdnos
2022 12 09
Nelegalaus alkoholio mėgėjams Kalėdos bus liūdnos

Kiekvienas didžiajai metų šventei – Kalėdoms, ruošiasi savaip. Deja, kai kurių asmenų pasiruošimas kertasi su įstatymais ir jį teisėsaugos pareigūnams tenka nutraukti. Dėl to kai kurie namų ūkiai, kurie tikėjosi iš teisėtvarkos pažeidėjų šventėms pasirūpinti nelegalaus alkoholio, liko nuvilti.

Vietoje argumentų – lytinis organas (video)
2022 12 05
Vietoje argumentų – lytinis organas (video)

Lapkričio 29 d. vienoje Naujosios Akmenės parduotuvėje pasismaginti sumanę du šio miesto gyventojai savo chuliganišką poelgį vainikavo lytinio organo demonstravimu.

Ledas paviliojo į mirties gniaužtus (video)
2022 11 29
Ledas paviliojo į mirties gniaužtus (video)

Lapkričio 28-oji buvo diena, kai nekantriausieji, pavilioti ant vandens telkinių užsitraukusio apgaulingo pirmojo leduko, ant jo žengė ir pateko į šalto vandens, o kai kas net į mirties gniaužtus.

žuvę nuotr..jpg
2022 11 18
Sekmadienį - pasaulinė diena žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti

Tik elgdamiesi atsakingai ir atsargiai galime išvengti skaudžių netekčių, kurios sukrečia ne tik eismo įvykiuose nukentėjusiųjų šeimas, bet ir visą visuomenę.

INSTAGRAM platformoje žadamas pinigų lietus, tačiau iki šiol dar niekas negavo nė vieno euro
2022 11 16
INSTAGRAM platformoje žadamas pinigų lietus, tačiau iki šiol dar niekas negavo nė vieno euro

,,Pinigai - čia!“, „Užsidirbk pats“ „Uždarbis - per vakarą“, „Padedu žmonėms uždirbti pinigų“ – tokie ir panašaus pobūdžio skelbimai apie galimybę lengvai užsidirbti INSTAGRAM platformoje susuko galvą ne vienam lenvatikiui.

Nuo alkoholio apsvaigusius  teisės vairuoti neturinčius “drąsuolius” gaudo pakelės grioviai (video)
2022 11 14
Nuo alkoholio apsvaigusius teisės vairuoti neturinčius “drąsuolius” gaudo pakelės grioviai (video)

Daugėja asmenų, kurie, nors ir nėra įgiję teisės vairuoti, drąsiai sėda prie transporto priemonės vairo. Ir tokiam žygiui juos dažniausiai įkvepia alkoholis. Teisės vairuoti neturėjimas tiesiogiai susijęs su vairavimo įgūdžių neturėjimu, todėl tokių pasivažinėjimų baigtis būna nulemta iš anksto. 

Telšiškiams priminėme apie saugų elgesį geležinkelio pervažose
2022 11 10
Telšiškiams priminėme apie saugų elgesį geležinkelio pervažose

Lapkričio 10-osios rytą Kelių policijos skyriaus pareigūnai dalyvavo prevencinėje priemonėje, kurios tikslas – didinti eismo dalyvių sąmoningumą ir priminti apie saugų elgesį kertant geležinkelio pervažą.

Prašome atsiliepti eismo įvykio liudytojus
2022 11 04
Prašome atsiliepti eismo įvykio liudytojus

Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl eismo įvykio atlieka tyrimą ir prašo atsiliepti gyventojus ar pro šalį važiavusius asmenis, kurie matė įvykį ir pasišalinusį vairuotoją.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 12 Pirmyn