Vyras administracinėn atsakomybėn trauktas daugiau nei 20 kartų

Data

2020 05 21

Įvertinimas
0
1500624189_skambuciai.jpg

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai, dirbdami savo tiesioginį darbą ir atlikdami pareigą, susilaukia ir melagingų iškvietimų, trikdančių darbą. Nuo 2018 m. gruodžio mėn. administracinėn atsakomybėn traukiamam vyrui (gim. 1977 m.) buvo surašyta daugiau nei 20 administracinių nusižengimų protokolų bei paskirtos nuobaudos. Vyras į bendrąjį pagalbos centrą skambino daugybę kartų, pranešdamas melagingą informaciją apie nebūtus įvykius.

Pirmasis administracinio nusižengimo protokolas pažeidėjui buvo surašytas už tai, kad jis 2018 m. gruodžio 14 d., apie 1.35 val. telefonu melagingai kvietė policijos pareigūnus pranešdamas, kad Mažeikių r., Rubikų k. yra padėtos 5 bombos. Tą pačią naktį, melagingais skambučiais į bendrą pagalbos centrą skambino dar 18 kartų.

43 – ejų metus vyras į bendrąjį pagalbos centro telefoną, per daugiau nei metus, skambino dėl įvairių priežasčių, tokių kaip, smurto panaudojimas prieš jį, nukentėjimas eismo įvykyje, pasiklydimas miške, šuns įkandimas į koją ir dėl to, kad jį kliudė traktorius ar kaimynas į šulinį įmetė katiną.

Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmuose, rašytinio proceso tvarka, išnagrinėtos administracinių nusižengimų bylos. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 493 str. 2 d., teismas priėmė nutarimus, kuriais buvo nutarta vyrui, už visus melagingus iškvietimus, skirti administracines nuobaudaspinigines baudas, kurių bendra suma viršija 25 000 eurų.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus elgtis sąmoningai ir atsakingai. Primename, kad už bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą ar melagingą pranešimą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia įspėjimas arba bauda nuo 200 iki 2000 eurų. Prieš kviesdami policijos pareigūnus, dėl informacijos neatitinkančios tikrovės, pagalvokite apie galimas pasekmes sau.