Telšių rajono savivaldybėje skelbiamas karantino rėžimas

Data

2020 10 27

Įvertinimas
2
FB_IMG_1603791095911.jpg

LR Vyriausybės sprendimu, dėl nepalankios COVID-19 situacijos, Telšių rajono savivaldybėje, nuo spalio 28 d. 0.00 val. iki lapkričio 11 d. 0.00 val. skelbiamas karantino režimas.

Savivaldybės pagal sergamumą koronavirusu skirstomos į šviesoforo spalvų zonas: geltoną, žalią, raudoną. Telšių rajono savivaldybė pateko į aukštą pavojaus zoną – raudonų savivaldybių sąrašą. Karantine esančios savivaldybės teritorijoje, visiems gyventojams taikomi ribojimai:

  • Vyresni nei 6 metų asmenys, viešose vietose (tiek atvirose, tiek uždarose) ir viešajame transporte privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);
  • Viešose vietose gali būti ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai visoje aptarnaujamoje teritorijoje ir toliau vykdys kontrolę pagal šiuo metu numatytus reikalavimus, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą bei stebės visus naujai patvirtintus papildomus ribojimus.

Karantino režimo įvedimo metu už teisėtų reikalavimų nevykdymą yra numatyta atsakomybė pagal LR ANK 45 str. nuostatas.

Primename, kad reikalavimų laikymasis šiuo metu yra svarbiausia priemonė, kuri reikšmingai gali padėti siekiant stabdyti koronaviruso ir jo sukeliamos ligos plitimą. Rekomenduojame laikytis nurodymų, būti drausmingiems, gerbti ir saugoti savo bei aplinkinių asmenų sveikatą.