BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Telšių, Kelmės ir Raseinių rajonų savivaldybės pareigūnams siūlo darbo vietas ir finansinę paramą

Data

2023 01 25

Įvertinimas
0

Dalis savivaldybių susiduria su tam tikrų sričių specialistų trūkumu. Ne paslaptis, jaučiamas ir policijos pareigūnų stygius, todėl imta ieškoti būdų, kaip juos pritraukti į rajonus. Telšių, Kelmės ir Raseinių rajonų savivaldybės pareigūnus kviečia atvykti ir pasilikti dirbti, o už tai siūlo finansinę paramą.

Viena pirmųjų Lietuvoje skatinti pareigūnus pradėjo Telšių rajono savivaldybė, kuri savo mieste naujai priimtus pareigūnus skatina vienkartine 5 tūkst. eurų pašalpa arba moka po 250 eurų stipendiją kas mėnesį visą mokymosi Lietuvos policijos mokykloje laikotarpį.

Kelmėje planuojantiems dirbti pareigūnams savivaldybė skiria studijų įmokų kompensacijas už du paskutinius studijų metus, nepriklausomai nuo to, ar tai bakalauro, ar magistro studijos, jų forma nuolatinė ar ištęstinė.

O štai darbo vietą Raseiniuose pasirinkusiems policijos pareigūnams suteikiamos net trys skatinimo galimybės. Lietuvos policijos mokyklos pirminio profesinio mokymo studentui (kursantui) savivaldybė siūlo mokėti stipendiją – 350 eurų per mėnesį. Pareigūnai taip pat gali rinktis 7 tūkst. eurų vienkartinę išmoką arba gauti ne daugiau kaip 20 tūkst. eurų gyvenamojo būsto įsigijimui Raseinių rajono savivaldybėje.

Pareigūnams sudaromos galimybės rinktis vieną iš siūlomų skatinimo priemonių.

Taigi, visus svarstančius, kuriame krašte norėtų kurti savo ateitį, raginame pasikalbėti su minėtų savivaldybių darbuotojais ir pasinaudoti jų siūlomomis galimybėmis.