Telšių apskr. VPK pareigūnai paminėjo Valstybės dieną

Data

2020 07 07

Įvertinimas
0
IMG_3212.jpg

Liepos 3 d., Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas minėjo Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną. Šventės paminėjimo renginį pareigūnai pradėjo tylos minutes, pagerbiant tarnybos metu žuvusį pareigūną bei sugiedodami Lietuvos Respublikos himną.

Keturi pareigūnai iškilmingai prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos konstituciją ir įsakymus, visada ginti žmogų ir jo teises bei saugoti gerą vidaus tarnybos pareigūno vardą.

Telšių rajono meras Kęstutis Gusarovas įteikė padėkas pareigūnams už gerus darbo rezultatus bei už pagalbą, kontroliuojant rizikos grupėje esančius asmenis.

Už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybą policijos pasižymėjimo ženklais „Už nuopelnus“ ir „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanoti 4 policijos pareigūnai, įteiktos padėkos bei vardinės dovanos.

Susirinkusiuosius ir prisiekusiuosiuss palaimino Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas prelatas Juozas Šiurys. Muzikiniais kūriniais susirinkusiuosius sveikino Ernesta ir Jokūbas.

Liepos 6 d. Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės) dieną minint, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dalyvavo Telšių Šv. Antano Paduviečio Katedroje aukotose šv. Mišiose, o lygiai 21 val. Katedros aikštėje, giedojo šalies himną.

Susirinkusius pasveikino Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.