Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK liepos 8 d. lankysis Kauno apskr. VPK specialistė sielovadai Fausta Palaimaitė

Data

2020 07 07

Įvertinimas
0
fausta.jpg

Trečiadienį, liepos 8 d., į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių r. policijos komisariatą atvyksta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistė sielovadai Fausta Palaimaitė.

Ji dalijasi savo straipsniu „BLOGIO SLĖPINYS. PASIRINKTI – KASDIEN“

Kodėl serga maži vaikai? Kodėl vargšų žmonių būstas sudegė? Kodėl mergaitę – ramią, gerą ir kuklią – pagavo ir išprievartavo? Ir iš viso, jei būtų Dievas, karai nevyktų!

Dangus ir pragaras

Taip norėtųsi tą blogį pačiupti ir sunaikinti! Arba bent uždaryti, atskirti nuo mūsų... Deja, blogis gyvena kiekviename žmoguje.

Kuo labiau jaučiuosi bejėgė prieš manyje esantį chaosą, tuo labiau pamatau jį kituose, noriu surasti visus kaltus ir nubausti. Tyram žmogui viskas tyra. Taigi ir linija, skirianti gėrį nuo blogio, eina ne kažkur Sirijoje, bet kiekvieno žmogaus širdyje. Tik gaila, kad negalima padėti piršo ir parodyti, kurgi ta linija, atskirianti viena nuo kito.

Kiekviename yra bent lašas pragaro, o tam tikrais gyvenimo momentais pamatome, kaip tas pragaras įsigali ir kėsinasi sugriauti visą gyvenimą, visus santykius... Kartais atrodo, kad jam pavyko, kai žiūrime į priklausomybės liūne prasmegusius ir mirusius žmones, į smurtautojus, į savižudžius. Tik reikia nepamiršti, kad yra ir dangus... bent lašas dangaus. Žmonės, galvoja, kad jiems reikia kažin kokius tikslus pasiekti, namus pastatyti, pasaulį apkeliauti, o iš tiesų tai ne. Kiekvienam kiekvieną dieną reikia pasirinkti gyventi danguje.

Dažniausiai kokius šimtus kartų per dieną mes pasirenkame: piktu neatsakyti į pikta; pasirinkti vertą savo gebėjimų uždavinį, o ne patogesnį; sakyti tiesą, kai patogiau meluoti; palaiminti, o ne piktu palydėti; atleisti, o ne įsiskaudinti, skirti minutę maldai, padrąsinti, pagirti kitą, pailsėti ir pasidžiaugti. Va ir dangaus karalystė. Gyventi, kaip Dievas nori.

Plačiau: https://m.kauno.diena.lt/naujienos/nuomones/nuomones/blogio-slepinys-pasirinkti-kasdien-937165?fbclid=IwAR0M85pBUp7RCCtO1ouwoA4XyCB1v9kL3yCYBHBOvjtflZKmjmOaH_t6BiY