Startavo teisinių žinių konkursas „Temidė“

Data

2020 03 04

Įvertinimas
3
temide.jpg

Teisinių žinių konkursas „Temidė“, pradedantis skaičiuoti jau 3-iąjį dešimtmetį, su kiekvienais metais įgauna vis didesnį populiarumą moksleivių tarpe. Šiais metais taip pat vyko įnirtinga kova tarp moksleivių, kurie aktyviai rungėsi ir demonstravo įgytas teisines žinias.

Kovo 4 dieną Pakražančio gimnazijoje vyko moksleivių teisinių žinių konkurso "Temidė" I-asis etapas, kurį organizavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai. Konkurso tikslai – padidinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos veiksmingumą, įgyvendinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemones, suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konkurse dalyvavo mokinių komandos iš Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos, Pakražančio gimnazijos, Liolių pagrindinės mokyklos, Jaunieji policijos rėmėjai bei komanda iš Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos. Komandos žaidė „Temidės“ protų mūšį, kurio metu turėjo atsakyti į 20 klausimų apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Administracinių nusižengimų kodeksus, Kelių eismo taisykles, policijos rėmėjus ir vaiko teisių apsaugą.

Visos penkios komandos labai sklandžiai ir nedvejodamos įveikė jiems pateiktus klausimus, todėl buvo galima tikėtis puikių rezultatų. Susumavus komisijos balus paaiškėjo, kad teisinių žinių konkurso "Temidė" I-ojo etapo prizinę I-ąją vietą užėmė Pakražančio gimnazijos komanda „IUVENTUS“. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir policijos įsteigtai prizais.

Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad mokiniai yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

Sveikiname Pakražančio gimnazijos komandą „IUVENTUS“ su pergale ir linkime sėkmės II konkurso etape, kuris vyks Telšiuose.

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato informacija.