Šią savaitę dėmesys krovininių automobilių ir autobusų vairuotojams

Data

2021 07 20

Įvertinimas
0
89E47B3A-3CE1-4C7F-89B9-45EEF4395AF0.jpeg

Šią savaitę, liepos 19 - 25 dienomis, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami su Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojais vykdo bendras priemones, skirtas krovininio transporto ir autobusų Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolei.

Priemonės metu policijos pareigūnai tikrina krovininius automobilius, autobusus, saugos diržų, darbo ir poilsio režimo, didžiagabaričių, pavojingų krovinių vežimo tvarką, leistino svorio viršijimo atvejus bei šių transporto priemonių techninę būklę. Taip pat atkreipiamas dėmesys ir į kitus Kelių eismo taisyklių laikymosi reikalavimus, vairuotojų blaivumą bei draudimą naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis prie vairo.

Pradinių patikrinimų metu jau buvo nustatyta techninės būklės trūkumų krovininiam transportui. Tarp pažeidėjų ir krovininio transporto vairuotojas, nesegėjęs saugos diržo.

Policijos pareigūnai skatina būti neabejingiems eismo dalyviams, nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų bei nevairuoti krovininio transporto ar autobuso, kuris neatitinka reikalavimų.

Eismo saugumas – tai savitarpio pagarba ir atsargumas, visų bendros pastangos, kuriančios saugią aplinką keliuose. Kiekvienas atsakingu ir drausmingu savo dalyvavimu eisme rodykime pavyzdį kitiems.