BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena: prisijunkime prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“

Data

2022 01 12

Įvertinimas
0
346B4A1F-0515-4444-B2A1-DA1AE652D8C2.jpeg

Šiemet Lietuva mini 31-ąsias Sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos metines. 1991 m. sausio 13 – ąją Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.

Šios dienos įvykiai Lietuvoje primena tą istorijos tarpsnį, kai tauta vieningai kovojo už nepriklausomą bei laisvą šalį. Stoję prieš tankus beginkliai, iškėlę „dainuojančios revoliucijos“ vėliavas ir susikibę už rankų laisvės kovotojai gynė savo šalį, paaukodami 14 gyvybių - bokšto gynėjų.

Ta proga Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kviečia visus prisiminti ir paminėti prieš trisdešimt vienerius metus iškovotą mūsų laisvės pergalę, dalyvaujant pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 val. ryto visi kartu dešimčiai minučių languose uždekime vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes, simbolizuojančias gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Padėkokime savo Tautai už iškovotą LAISVĘ.