Rugsėjo mėnesį vyko saugaus eismo pamokos mokiniams

Data

2020 09 28

Įvertinimas
1
3C6AF876-E54C-49B3-B2D4-28187E68BAF3.JPG

Rugsėjo mėnesį, prasidėjus naujiems mokslo metams, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės - Audronė Jurdonaitė ir Lijana Priedininkienė aplankė 11 miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų. Apsilankymų metu pradinukams ir vyresnių klasių mokiniams surengė saugaus eismo pamokas. Tokie užsiėmimai vaikams, moksleiviams yra būtini, apie saugų elgesį kelyje nadinga priminti kuo dažniau. Pradinukai žaisdami išsiblaško ir užsimiršta, jiems tenka nepaliaujamai kartoti saugaus elgesio tiesas ne tik pamokose, bet ir per pertraukas ar išlydint į namus.
Mokyklose, pamokų metu, vaikams žaisminga forma buvo išdėstyti saugaus elgesio principai, atskleisti gatvėje bei keliuose tykantys pavojai bei priminta, kaip išvengti pavojų. Pabrėžta atšvaitų svarba tamsiu paros metu, reikalavimai dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojams.
Bendruomenės pareigūnės tikisi, kad primintos saugaus eismo taisyklės padės mažiesiems išvengti skaudžių nelaimių kelyje.