2021-09-14

Profesionalumo ir operatyvumo dėka Telšių r. PK pareigūnai išgelbėjo dviejų žmonių gyvybes

Ne paslaptis, kad kiekvienas sėkmingai pasibaigęs įvykis yra svarbi policijos pareigūno darbo dalis, o išgelbėta gyvybė skatina dar atsakingiau ir uoliau atlikti šią pareigą – tai įrodė Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Kaip vėliau pavyko išsiaiškinti, rugsėjo 12 dieną, Telšių mieste dirbo ir apie 13.59 val. į gautą pranešimą sureagavo Telšių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai: vyresnioji tyrėja Dovilė Varnelienė ir tyrėjas Kęstutis Mikulskis. Pareigūnai tąkart reagavo į pranešimą apie degantį butą.

Nuvykus į įvykio vietą buvo pastebėti iš buto, esančio antrame aukšte, sklindantys juodi dūmai. Prie namo buvę gyventojai teigė, jog viduje, įtariama, yra žmonių. Pareigūnai nepabūgo ir greitai reaguodami puolė į neužrakintą butą. Tik įėjus į jį, pastebėtas prieškambaryje sėdėjęs vyras, gimęs 1963 m. Bute buvo pilna dūmų, jie sklido iš virtuvės. Laimei, atviros liepsnos nebuvo. Apžiūrint butą toliau, kitame kambaryje pareigūnai pastebėjo dar vieną asmenį - vyro žmoną, gimusią 1965 m., kuri miegojo ir nejuto sklindančio dūmų kvapo.

Šioje kritinėje žmogaus gyvybei ir sveikatai situacijoje, kai buvo svarbi kiekviena minutė, operatyvių ir profesionalių pareigūnų veiksmų dėka, moteris ir vyras nedelsiant buvo išvesti iš buto. Į įvykio vietą atvyko ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai.

Telšių r. PK pareigūnai teigia, jog kiekvienas iškvietimas jiems yra svarbus ir visais atvejais dedamos visos įmanomos pastangos, pagalbos rankai ištiesti. Ne išimtis buvo ir ši, laimei, sėkmingai pasibaigusi.