Profesionalumo ir operatyvumo dėka Telšių r. PK paregūnas išgelbėjo 3 metų mergaitę

Data

2020 09 29

Įvertinimas
25
3F0F3C29-F950-457D-A25A-E4BC066A206C.JPG

Kiekvienas sėkmingai pasibaigęs įvykis, išgelbėta gyvybė yra svarbi policijos pareigūno darbo dalis. Ir kiekviena gauta padėka skatina dar atsakingiau ir uoliau atlikti šią pareigą. Telšių rajono policijos komisariato pareigūnus pasiekė gyventojo padėka:

„Pagarba ir begalinė padėka pareigūnui, kuris išgelbėjo mano 3 metų dukrą iš degančio bendrabučio".

Kaip vėliau pavyko išsiaiškinti, rugsėjo 16-osios naktį, Telšių mieste dirbo ir apie 2.31 val. į gautą pranešimą sureagavo Telšių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai: vyriausiasis patrulis Dovydas Valančius, vyresnioji tyrėja Irma Paliulytė, vyriausiasis patrulis Kęstutis Kontrauskas ir vyriausioji patrulė Aurelija Pociutė. Pareigūnai tąkart reagavo į pranešimą apie degantį butą 2 aukšte, Telšiuose, Rambyno g. Nuvykus nurodytu adresu antro aukšto koridoriuje degė bendro naudojimo patalpa - virtuvė.

Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Dovydas Valančius operatyviai sureagavo į iškviestą įvykį, kurio metu ugniagesiai jam pranešė, jog viename kambaryje yra mergaitė. Jis savo profesionalumo dėka, uždėjęs šlapią rankšluostį iš bendrabučio išnešė 3 metų mergaitę.

Telšių r. PK pareigūnai teigė, jog kiekvienas iškvietimas jiems yra svarbus ir visais atvejais dedamos visos įmanomos pastangos, pagalbos rankai ištiesti. Ne išimtis buvo ir ši, laimei, sėkmingai pasibaigusi.

Ginti. Saugoti. Padėti.