BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prašome pagalbos nustatant eismo įvykio aplinkybes

Data

2022 01 14

Įvertinimas
0
policija praso.jpg

Telšių rajono policijos komisariate Veiklos skyriuje atliekamas tyrimas dėl eismo įvykio, kuris įvyko š. m. sausio 12 d. apie 23.25 val., Telšiuose, Palangos g. Eismo įvykio metu nežinomos markės, įtariama, mikroautobuso vairuotojas kliudė kitus du stovinčius automobilius „Mercedes Bens“ ir „VW Golf“, juos apgadino ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Pasišalinusio automobilio markė bei valstybinio numerio ženklai nežinomi. Spalva galimai balta.

Asmenis, mačiusius eismo įvykį ar pasišalinusį asmenį, transporto priemonę bei galinčius suteikti naudingos informacijos, ypač vairuotojus, automobiliuose turinčius vaizdo registratorius, prašome susisiekti su Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Aušra Anglickiene tel. 868929168, el. paštu [email protected] arba atvykti adresu Žemaitės g. 34, Telšiai.

Bet kokia suteikta informacija mums labai vertinga!