Pradėta vykdyti krovininio transporto Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolė

Data

2020 10 14

Įvertinimas
0
krovininis transportas.JPG

Šiandien, spalio 14 dieną, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos Priežiūros departamento Panevėžio skyriaus darbuotojais, organizuoja bendras priemones, skirtas krovininio transporto Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolei Telšių, Mažeikių ir Akmenės rajonuose, taikant mišrų patruliavimo būdą.
Priemonės metu yra tikrinama transporto priemonių techninė būklė, vairuotojų vairavimo ir poilsio režimas, atliekami M2, M3, N2, N3, O3 ir O4 klasių transporto priemonių, T5 kategorijos ratinių traktorių, kurie dažniausiai naudojami viešuosiuose keliuose vežimams už atlygį ir kurių didžiausias projektinis greitis yra didesnis nei 40 km/h, pradiniai techniniai patikrinimai, taip pat tikrinamas vairuotojų blaivumas. Kilus įtarimui, atliekamas apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų svaigiųjų medžiagų patikrinimas.
Pradinių techninių patikrinimų metu jau buvo nustatyta techninių trūkumų krovininiam transportui, dėl ko buvo priimtas sprendimas siųsti jį į Techninių apžiūrų centrą, jog būtų atliekami išsamesni techniniai patikrinimai.
Policijos pareigūnai skatina būti neabejingiems eismo dalyviams, nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų bei nevairuoti krovininio transporto, kuris yra techniškai netvarkingas.
Eismo saugumas – tai savitarpio pagarba ir atsargumas, visų bendros pastangos, kuriančios saugią aplinką keliuose. Kiekvienas atsakingu ir drausmingu savo dalyvavimu eisme rodykime pavyzdį kitiems.