Policija pradėjo tyrimą dėl galimai neteisėtos politinės partijos veiklos Kelmės rajone karantino metu

Data

2020 04 17

Įvertinimas
0
905-f8bedba850c7528a317c902f57ef927d.jpg

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas tyrimas gavus pranešimą dėl Kelmės rajone galimai vienai politinei partijai priklausančių narių susibūrimo maisto gaminimui ir dalijimui Kelmės rajono gyventojams karantino metu.

Balandžio 11 dieną per Policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija gautas pranešimas, kuriame pranešama apie karantino sąlygų nesilaikymą. Pranešėjas nurodė, kad socialiniame tinkle „Facebook“ rado įrašą apie skelbiamą akciją, kurioje dalyvavo apie 10 žmonių ir kurie galimai kontaktavo vieni su kitais tarpusavyje. Pasak pranešimą pateikusio asmens, maistas buvo dalijamas nesaugiu būdu.

Dėl gauto pranešimo pradėtas administracinio nusižengimo tyrimas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d. (Visuomenės sveikatos srities Europos Sąjungos reglamentų ar sprendimų, higienos norminių aktų ar kitų visuomenės sveikatos srities teisės aktų, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimas, sukėlęs pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, padarytas karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, riboto karantino metu).