Policija operatyviai išsiaiškino viešosios tvarkos pažeidėją

Data

2020 05 25

Įvertinimas
0
renginio-akimirka-581736bfbd141.jpg

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Gegužės 24 d., apie 19.14 val., buvo gautas moters pranešimas, kad Telšiuose, Kęstučio g., viešoje vietoje, nepažįstamas asmuo, smurtavo prieš blaivų Nyderlandų pilietį (gim. 1960 m.) ir iš įvykio vietos pasišalino automobiliu.

Pranešėja spėjo užfiksuoti ir nufotografuoti automobilio numerius. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnams žinant juos, buvo imtasi priemonių. Įtariamasis, tą patį vakarą, buvo rastas mieste ir sulaikytas. Operatyviai išsiaiškinta, kad viešąją tvarką pažeidė ir iš įvykio vietos pasišalino vaikinas (gim. 1993 m.), kuriam alkoholio matuokliu nustatytas 2,09 promilės girtumas.

Tokiais savo veiksmais vaikinas sukėlė fizinį skausmą nukentėjusiajam bei demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį, ir tvarką.

Įtariamojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. (Viešosios tvarkos pažeidimas). Už viešosios tvarkos pažeidimą numatyta baudžiamoji atsakomybė: viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena, kas saugumas – vienas iš pagrindinių tikslų, todėl dedamos visos įmanomos pastangos jam pasiekti.