Policija didina pajėgas, siekiant užtikrinti viešąją tvarką ir sustiprinti karantino sąlygų laikymosi kontrolę, ilgąjį savaitgalį

Data

2020 04 29

Įvertinimas
0
1218696311policija.jpg

Ilgąjį savaitgalį, gegužės 1 – 3 dienomis, Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, atsižvelgdamas į karantino sąlygų nesilaikymo riziką ir siekdamas, kad būtų užtikrinta viešoji tvarka, žmonių ir eismo saugumas, teisės pažeidimai, o taip pat siekdamas užkardyti galimas nusikalstamas veikas, apsaugoti asmenų, nukentėjusių nuo smurto artimoje aplinkoje, interesus bei sustiprinti karantino sąlygų laikymosi kontrolę, didina pareigūnų pajėgas. Bus vykdomas viešas ir neviešas patruliavimas, numatomos papildomos pareigūnų pajėgos Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Naujosios Akmenės miestuose bei rajonuose.

Savaitgalį, drauge su policijos pareigūnais, Telšiuose bei Mažeikiuose, patruliuos ir sustiprintos Lietuvos šaulių pajėgos. Šauliai padeda užtikrinti viešąją tvarką ir prižiūrėti, kaip laikomasi šalyje paskelbtų rekomendacijų karantino metu.

Siekiant užtikrinti gyventojų saugumą ir viešąją rimtį per padidėjusios rizikos laikotarpį, gyventojų prašome sąmoningumo ir supratimo. Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas primena:

  • Parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose lankykitės ir būkite ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius;

  • Laikykitės didesnio nei 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių kontakto;

  • Viešosiose vietose dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius).

Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas žmonėms linki gražaus ilgojo savaitgalio. Tikimės žmonių atsakingumo, rekomenduojame laikytis nurodymų, būti drausmingiems, gerbti ir saugoti save bei aplinkinius.