Pirmasis judėjimo ribojimo savaitgalis: policija dėkoja savivaldybei, šauliams bei kitų institucijų pareigūnams

Data

2020 12 21

Įvertinimas
1
blokada.JPG

Savaitgalį, gruodžio 18 – 20 dienomis, visoje Lietuvoje prasidėjo pirmieji judėjimo ribojimai ir jų kontrolė. Blokuojami keliai, siekiant kontroliuoti karantino reikalavimų laikymąsi bei asmenų judėjimą tarp savivaldybių.

Telšių mieste buvo įrengti 7 blokavimo postai prie įvažiavimų į miestą. Iš jų - 4 postai, kuriuose dirbo policijos pareigūnai, buvo kontroliuojamos įvažiuojančios į miestą transporto priemonės bei 3 postai, efektyviai užtverti techninėmis priemonėmis Telšių rajono savivaldybės bei jos padalinių dėka.

Telšių rajono policijos komisariatas dėkoja Telšių rajono savivaldybei už operatyvų, glaudų ir sklandų bendradarbiavimą, už bendrą darbą, siekiant apsaugoti savivaldybės gyventojus. Taip pat esame dėkingi, kad didelio eismo intensyvumo postuose aktyviai prisidėjo ir padėjo Lietuvos kariuomenės Karo policijos pareigūnai, Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės šauliai bei policijos rėmėjai, kurie ir toliau talkins iki sausio 3 d. Saugumas šiuo metu yra prioritetinė sritis, o geriausių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami kartu.

Dėkojame supratingiems gyventojams, kurie laikėsi karantino reikalavimų, tačiau vykdant judėjimo kontrolę 47 automobiliai į Telšių miestą nebuvo įleisti. Kiekvieną situaciją pareigūnai aiškinosi individualiai ir pirmiausia stengėsi padėti bei paaiškinti įsigaliojusius judėjimo ribojimus.

Primename, kad asmenų judėjimo kontrolė vykdoma nuolat iki sausio 3 d., asmenys, kurie keliaus, su savimi turi turėti dokumentus pagrindžiančius keliavimo priežastį (darbo pažymėjimas, nekilnojamojo turto dokumentas, nuomos sutartis ar kt.). Užteks ir minėtų dokumentų nuotraukos telefone. Pareigūnai asmens duomenis galės tikrinti informacinėje sistemoje, todėl raginame negudrauti.

Jei žmonėms kyla klausimų, jie gali pasiskambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro.

Ir toliau raginame, jei nėra būtino reikalo – nevažiuokite! Likite namuose, nes tik taip galite apsaugoti ir save, ir esančius aplink.

Būkime vieningi!