BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pavasarinis tvarkymasis telšiškei baigėsi specialiųjų tarnybų apsilankymu

Data

2023 04 20

Įvertinimas
0

Balandžio 19-osios pavakarę Telšiuose ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos lėkė į Putinų gatvėje esantį gyvenamąjį namą. Mat sunerimusi gyventoja pranešė, kad namuose rado daiktą, panašų į granatą.

Bendrajam pagalbos centrui paskambinusi 59 metų Telšių gyventoja pasakojo savo namuose, malkinėje, radusi užkastą polietileninį maišelį, kurio viduje, įtaria, gali būti granatos. Baimindamasi, kad radinys kelia pavojų aplinkiniams, moteris prašė pareigūnų kuo greičiau atvažiuoti.

Paaiškėjo, kad iš užsienio į Lietuvą neseniai grįžusi telšiškė, tvarkydama malkinę, grėbstė nebetonuotas grindis ir grėblys netikėtai už kažko užkliuvo. Pažiūrėjusi atidžiau, moteris suprato, kad užkabino polietileninį maišelį, o jį pravėrusi išvydo išgąstį sukėlusius daiktus. Atvykę pareigūnai nustatė, kad tai trys granatos be sprogdiklių. Trys sprogdikliai buvo kitame šalia buvusiame maišelyje.

Į įvykio vietą buvo iškviesti Lietuvos policijos rinktinės ARAS išminuotojai, kurie radinius išsivežė. Siekiant nustatyti sprogmenų galingumą, bus atlikta ekspertizė.