„Pasimatom-2021“

Data

2021 09 10

Įvertinimas
1
241676481_285381146727095_6146161411116306332_n.jpg

Kai pasimatymas pralekia, kaip vėjas, išlieka nuostabūs, šilti ir gražūs prisiminimai.

Rugsėjo 3 d. Telšių arenos automobilių stovėjimo aikštelėje praūžė pagalbos institucijų ir kitų vyriausybinių ir nevyriausybinių įstaigų susitikimas su Telšių miesto ir rajono gyventojais
Renginio dalyviai iš arčiau susipažino su policijos pareigūnų, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, greitosios medicinos pagalbos, probacijos tarnybos, visuomenės sveikatos biuro darbo specifikomis. Pasimatymo metu buvo organizuojamos įvairios edukacinės ir pažintinės veiklos tiek mažiesiems renginio dalyviams, tiek vyresniems.

Policijos pareigūnai dalyvius supažindino su tarnybiniuose automobiliuose įrengta įranga, darbo priemonėmis, tarnybinis šuo parodė savo gabumus, o policijos ekspertas supažindino, kaip atpažįstami pirštų antspaudai. Mažieji džiaugėsi galimybe pasivažinėti specialiai jiems pritaikytu policijos transportu.

Kolegos iš Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pademonstravo savo tarnybinius automobilius ir juose sumontuotą įrangą, renginio dalyvius bokšteliu kėlė į 20 metrų aukštį.
Lietuvos probacijos Šiaulių regiono Telšių skyriaus specialistės renginio dalyvius supažindino su jų įstaigos darbu bei specifika.

Telšių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai kvietė atsakingai saugoti savo sveikatą.

Bendruomenės pareigūnės ragino šeimas registruotis konkurse „Atidaryk kriminalinį lagaminėlį“ bei išbandyti savo jėgas bei sumanumą. Greičiausiai įveikė visas užduotis Aušra Lukošiūtė su šeima, kuri laimėjo Telšių rajono savivaldybės įsteigtą prizą.

Susirinkusius šventės dalyvius pasveikino prelatas Juozas Šiurys, LR Seimo narys Valentinas Bukauskas, Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Telšių rajono policijos komisariato viršininkė Aurelija Kontrimienė.

Renginį vainikavo profesionalių motoakrobatų „Utena Stuntriders“ pasirodymas, kurie „užkūrė“ tikrą dūmų audrą Telšiuose.

Tariame ačiū visiems prisidėjusiems prie renginio, kartu kūrusiems šventinę aplinką bei buvusiems kartu. Už įamžintas renginio akimirkas dėkojame Almai Zubavičiūtei. 

Tai pasimatom kitais metais?

,,