BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pareigūnams ir savanoriams suvienijus jėgas, dingęs telšiškis rastas greičiau nei per parą (video)

Data

2023 01 06

Įvertinimas
0

Susitelkę ir bendro tikslo vienijami žmonės kartu gali nuveikti tiek daug! Puikiu to įrodymu tapo dingusio telšiškio paieška – vyriškis buvo surastas greičiau nei per parą.

Sausio 3 d. popietę policiją pasiekė pagalbos prašymas – sunerimę artimieji kreipėsi dėl dingusio 53 metų vyriškio, kuris vidurdienį nurodė išeinantis į darbą, o vėliau artimiesiems su juo nebepavyko susisiekti. Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai nedelsdami pradėjo vyriškio paiešką ir iki sutemstant žvalgė apylinkes, tačiau tądien pastangos realių rezultatų nedavė. Teko laukti ryto.

Kitą dieną, vos prašvitus, paieška buvo atnaujinta, joje dalyvavo apie 30 policijos pareigūnų, tarp kurių ir kinologai su tarnybiniais šunimis. Tačiau netrukus paieškos grupė gerokai išsiplėtė – policijos pareigūnams į pagalbą atskubėjo visas būrys pagalbininkų. Telšių miesto ir rajono apylinkes bei miškus žvalgė savanorių grupės „K9 paieška“ nariai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai su termovizoriumi, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus savanoriai, jaunieji policijos rėmėjai ir savanoriai piliečiai su keturračiais.

Tiek paieškos dalyvius, tiek patį dingusįjį sėkmė aplankė jau po kelių valandų. Apie 13 val. vyriškis buvo surastas miške. Jis buvo sušalęs, sunkios būklės, nesiorientavo aplinkoje. Policijos pareigūnai, suteikę pirmąją pagalbą, patys vyriškį išvežė į ligoninę. Šiuo metu jo gyvybei pavojus negresia.

Tik abejingais nelikusių ir prie vyriškio paieškos prisidėjusių savanorių bei pareigūnų pastangų dėka šįkart viskas baigėsi laimingai.

Dingęs telšiškis rastas greičiau nei per parą (video)