Padėka pareigūnams suradus grybauti išėjusį senolį

Data

2020 07 23

Įvertinimas
0
3148_a62e41147d282180b39dc42abb05d896.jpg

Įpusėjusi vasara ir prasidėjęs grybų sezonas džiugina ne vieną miško teikiamų gėrybių ištroškusį gyventoją. Tačiau pačiame grybavimo sezono įkarštyje, išauga ir miške pasiklydusių bei kelio atgal negalinčių rasti žmonių skaičius. Todėl kiekviena sėkmingai pasibaigusi paieškos operacija, išgelbėta gyvybė yra svarbi policijos pareigūno darbo dalis. Ir kiekviena gauta padėka skatina dar atsakingiau ir uoliau atlikti šią pareigą:

Nuoširdžiai dėkoju Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, kurie vakar (liepos 16 d.) pavakare operatyviai rado į mišką, esantį Telšių r., Maldeikių kaime, išvykusį grybauti ir pasiklydusį garbaus amžiaus tėtį. Laimei, su savimi jis turėjo mobiliojo ryšio telefoną, kuriuo pats kvietėsi artimųjų pagalbos. Deja, mums patiems jo rasti nepavyko, tad paskambinome bendruoju pagalbos tel. 112. Vos atvykus dviem pareigūnams, jie suskubo imtis paieškos veiksmų, patys telefonu bendravo su miške buvusiu tėčiu ir netruko jį surasti.

Su šeima esame dėkingi profesionaliems, savo darbą išmanantiems ir kito nelaimei neabejingiems pareigūnams. Jų dėka sveikatos problemų turinčiam tėčiui pavyko saugiai grįžti namo.

Pasiklydusio grybautojo sūnus Zenonas Mockus.“

Liepos 16 d. pasiklydusio asmens ieškojo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjai Orestas Margelis ir Kęstutis Mikulskis.

Policija primena:

Eidami į mišką, būtinai kartu su savimi neškitės mobiliojo ryšio telefoną, o taip pat prisiminkite jį pilnai įkrauti.

Neikite į mišką vieni.

Vaikščiokite tokiu atstumu, kad matytumėte vienas kitą.

Venkite į mišką eiti vakarėjant.

Saugokite savo gyvybę ir vieni kitus.

 

Ginti. Saugoti. Padėti.