Neblaivus vairuotojas bandė papirkti policijos pareigūnus

Data

2020 07 14

Įvertinimas
0
policijos-akcija-kysis-ispurvina-5dc93f9e90315.jpg

Nepaisant to, kad žiniasklaidoje apstu informacijos apie policijos pareigūnų papirkimą ir dėl tokių veiksmų gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kuomet vairuotojai norėdami išvengti atsakomybės, jog nebūtų patikrintas jų girtumas, bando išsipirkti duodami pareigūnams kyšius. Liepos 10 dieną Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus buvo bandyta papirkti už teisėtų veiksmų neatlikimą.

Liepos 10 d., apie 17.00 val., Telšiuose, Sedos g., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausieji patruliai sustabdė automobilį Ford Maveric, kurį vairavo vyras (gim. 1960 m.), kuris siekdamas išvengti neblaivumo patikrinimo, vyriausiajam patruliui davė kyšį - į tarnybinės uniformos kišenę įdėjo 100 eurų kupiūrą. Dėl neteisėtų veiksmų, vairuotojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo ir vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena, kad bet koks bandymas papirkti valstybės tarnautojus, siūlant jiems pinigus, paslaugas ar kitokius daiktus, užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Vairuotojai raginami būti sąmoningais, drausmingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir transporto priemones vairuoti tik esant blaiviems.