Neblaivus vairuotojas bandė išsisukti siūlydamas kyšį

Data

2020 05 19

Įvertinimas
0
927_e8106c9155700fbc4563a9ef4252a083.jpg

Nepaisant to, kad žiniasklaidoje apstu informacijos apie policijos pareigūnų papirkimą ir dėl tokių veiksmų gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kuomet girti vairuotojai norėdami išvengti atsakomybės, bando išsipirkti duodami pareigūnams kyšius. Gegužės 15 dieną Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus buvo bandyta papirkti už teisėtų veiksmų neatlikimą.

Gegužės 15 d., apie 18.21 val. gautas pranešimas, kad kelyje nuo Kelmės link Tytuvėnų, po kelią pavojingai manevruoja automobilis. 18.50 val., Bulavėnų k., Kelmės r., policijos pareigūnai sustabdė automobilį VW Transporter, kurį vairavo vyras (gim. 1967 m.), kuriam nustatytas 2,41 promilės girtumas. Vairuotojas bandydamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už transporto priemonės vairavimą esant neblaiviam, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniesiems tyrėjams pasiūlė duoti kyši, tokio dydžio, kokio tik jie pageidaus. Dėl neteisėtų veiksmų, vairuotojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo ir vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena, kad bet koks bandymas papirkti valstybės tarnautojus, siūlant jiems pinigus, paslaugas ar kitokius daiktus, užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Vairuotojai raginami būti sąmoningais, drausmingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir transporto priemones vairuoti tik esant blaiviems.

Dėkojame pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją apie asmenų vykdomą neteisėtą veiklą. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad keliuose būtų saugiau.