Naujojoje Akmenėje vyko teisinių žinių konkurso "Temidė" I-asis etapas

Data

2020 03 12

Įvertinimas
0
temide nauj.akm.jpg

Kovo 9 dieną Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazijoje vyko moksleivių teisinių žinių konkurso "Temidė" I-asis etapas, kurį organizavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Konkurso tikslai – padidinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos veiksmingumą, įgyvendinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemones, suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konkurse dalyvavo mokinių komandos iš Papilės Simono Daukanto gimnazijos, Ventos gimnazijos, Akmenės gimnazijos, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos, Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazijos ir Jaunieji policijos rėmėjai. Komandos žaidė „Temidės“ protų mūšį, kurio metu turėjo atsakyti į 20 klausimų apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Administracinių nusižengimų kodeksus, Kelių eismo taisykles, policijos rėmėjus ir vaiko teisių apsaugą.

Visos septynios komandos labai sklandžiai ir nedvejodamos įveikė jiems pateiktus klausimus, todėl buvo galima tikėtis puikių rezultatų. Susumavus komisijos balus paaiškėjo, kad teisinių žinių konkurso "Temidė" I-ojo etapo prizinę I-ąją vietą užėmė Akmenės gimnazijos komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo statulėlėmis ir policijos įsteigtais prizais.

Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad mokiniai yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

Sveikiname Akmenės gimnazijos komandą pergale ir linkime sėkmės II konkurso etape, kuris vyks Telšiuose.

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato informacija