BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija primena saugumo principus bei ragina dažniau keliauti aplinkai draugiškais būdais

Data

2022 09 22

Įvertinimas
0

Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija didžiuosiuose šalies miestuose kartu su jų savivaldybėmis rugsėjo 21-ąją vykdo prevencinę priemonę minėdami dvi svarbias datas – Europos dieną be žuvusiųjų keliuose ir Tarptautinę dieną be automobilio.

Prevencinės priemonės metu policijos pareigūnai tikrina pažeidimus, primena vairuotojams apie saugumą, atidumą, pareigas kelyje ir ragina tausoti aplinką – t. y. bent dienai palikti automobilį namie ir rytoj (Tarptautinę dieną be automobilio) miestuose persėsti į nemokamą viešąjį transportą.

Akcijos tikslas ne tik priminti saugumo principus, bet ir paskatinti vairuotojus keisti įpročius, dažniau pasirinkti alternatyvias transporto priemones ir į darbą, susitikimus ar kitų reikalų tvarkyti vykti autobusu arba rinktis kelionę dviračiu, paspirtuku, pėsčiomis.

Reidai vyksta penkiuose didžiausiuose šalies miestuose. Juose dalyvauja Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialiosios paskirties skyriaus, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų ekipažai.

Rugsėjo 16 – 22 dienomis Lietuvoje ir visoje Europoje vyksta Europos judumo savaitės bei Europos kelių policijos tinklo Saugumo dienų renginiai.