Lietuvą atstovavusi komanda iš Telšių – antri šaudymo varžybose Nyderlanduose

Data

2018 12 17

Įvertinimas
0
3.jpg

Gruodžio 13-16 dienomis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Ramūnas Šileika dalyvavo Nyderlanduose, Den Helder miesto karinėje jūrų pėstininkų bazėje, vykusiose šaudymo varžybose. Pareigūnas Lietuvą atstovavo kaip Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys, kartu su dar trimis kariškiais: Juliumi Svirušiu, Nedu Rindeikiu ir Arnu Šablinsku.

„Royal Nederland Marine Corps“ varžybose iš viso susirungė 29 komandos iš 10 šalių (Lietuvos, Latvijos, Danijos, Šveicarijos, Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Čekijos, JAV ir Nyderlandų). Varžybų metu per nustatytą laiką šaudant į taikinius, komandų nariams teko atlikti 8 skirtingus šaudymo pratimus graižtviniais šautuvais ir pistoletais.

Po atkaklios, dvi dienas trukusios šaudymo kovos, susumavus visų pratimų rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą šaudant graižtviniais šautuvais pelnė Lietuvą atstovavusi komanda, kuri bendroje įskaitoje užėmė garbingą antrąją vietą, nusileidusi tik komandai iš kaimyninės Latvijos. Trečiąją vietą užėmė praėjusiųjų metų čempionai – komanda iš Danijos.