Lakričio 15-oji - diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti!

Data

2020 11 13

Įvertinimas
0
geras.jpg

Lapkričio 15 dieną, sekmadienį, visame Pasaulyje bus prisiminti eismo įvykiuose žuvę žmones. Eismo įvykiuose Lietuvoje, pagal Lietuvos Kelių policijos tarnybos statistikos duomenis, per šių metų sausio - spalio mėnesius žuvo 135 asmenys. Sužeista - 2975. Eismo įvykiuose Telšių rajone, statistikos duomenimis, žuvo 1 žmogus. Sužeisti 53 asmenys.

Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Telšių rajono gyventojus kviečia nepamiršti tradicijos ir uždegti žvakutę „Žuvusiems keliuose atminti". Dėl šalyje paskelbto karantino raginame tai daryti saugiai – savo namuose. Lapkričio 15 dieną 17 valandą, uždekite žvakutę savo namuose, nufotografuokite ir pasidalinkite šia nuotrauka komentaruose po šiuo kvietimu "Facebook" puslapyje - Telšių bendruomenės pareigūnai. 

Žuvusieji – ne tik skaudi netektis artimiesiems... Tai priminimas ir įspėjimas mums, kad padarytos klaidos neištaisomos: svarbiausia žmogaus teisė - gyventi – buvo pažeista negrįžtamai.