BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kviečiame dialogo su policijos pareigūnais

Data

2023 01 29

Įvertinimas
0

Įdomu, kokia kriminogeninė situacija jūsų rajone, kaip su ja tvarkosi policijos komisariato pareigūnai ir kokios jų veiklos gairės ateičiai, kokia pertvarka laukia policijos ir ar ji turės įtakos gyventojų problemų sprendimui – atsakymus į šiuos ir kitus jums rūpimus klausimus išgirsite, atėję į rajono policijos pareigūnų rengiamą savo veiklos ataskaitą visuomenei. Tokių susitikimų metu visada smalsu išgirsti ir gyventojų nuomonę apie policijos darbą.

Dialogo su gyventojais metu siekiama išsiaiškinti, kas negerai jų gyvenamojoje aplinkoje, ar gyventojai jaučiasi saugiai ir ko jie tikisi iš teisėsaugos pareigūnų. Gyventojų išsakytos pastabos, pasiūlymai bei lūkesčiai svarbūs pareigūnams, planuojant šių metų darbus.

Telšių apskrityje 2022 metų veiklos rezultatų aptarimas vyks tokiu grafiku:

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai savo veiklos rezultatus gyventojams pristatys sausio 31 d. 10.00 val. Mažeikių rajono policijos komisariate (Mažeikiai, Gamyklos g. 36).

Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai su savo aptarnaujamos gyventojais susitiks vasario 1 d. 14.00 val. Kelmės krašto muziejuje (Kelmė, Dvaro g. 15).

Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai su Akmenės rajono gyventojais susitiks vasario 3 d. 9.00 val. Akmenės rajono policijos komisariate (Naujoji Akmenė, P. Jodelės 2).

Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai su Telšių rajono gyventojais susitiks vasario 24 d. 10.30 val. Telšių rajono policijos komisariate(Telšiai, Žemaitės 34).