Kelmėje, renginio „Už teisę kurti ir būti savimi“ dalyviai supažindinti su Jaunųjų policijos rėmėjų veikla

Data

2018 12 14

Įvertinimas
2
1.JPG

Vykdant prevencinę programą „Būk saugus“, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė gruodžio 13 d. surengė prevencinį renginį jaunimui „Už teisę kurti ir būti savimi“, kuris vyko Kelmės mažajame dvare.

Tai jau ne pirmas renginys į kurį Jaunieji policijos rėmėjai ateina kartu su tėveliais, broliais ir seserimis, draugais. Šventėje dalyvavo ne tik Jaunųjų policijos rėmėjų šeimos, bet ir jaunieji šauliai, jaunimas lankantis Kelmės jaunimo centrą, bendrojo lavinimo moksleiviai, dalyvavusieji įvairiose policijos surengtuose sporto renginiuose, konkursuose, akcijose.

Renginio metu Jaunieji policijos rėmėjai bei jaunieji šauliai šventės dalyvius supažindino su Jaunųjų policijos rėmėjų bei jaunųjų šaulių veikla.

Šventėje dalyvavę Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono specialistai T. Molotokas ir A. Dainauskienė supažindino jaunimą su probacijos tarnybos veikla, parodė intensyvios priežiūros – apykojų įrangą, o Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius R. Lukoševičius papasakojo apie saugų elgesį su ugnimi, kaip elgtis kilus pavojui, kaip tinkamai elgtis su pirotechnikos gaminiais, taip pat parodė prevencinius filmukus „Gaisro pavojai“ bei „Fejerverkai – pavojus žmogaus gyvybei“.

Renginio metu aktyviausi jaunieji policijos rėmėjai, moksleiviai ir mokytojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Renginio metu nuoširdų koncertą susirinkusiems dovanojo Pakražančio gimnazijos pučiamųjų orkestras (vadovas Vladas Miklovas),Vaiguvos Jaunimo bendruomenės lyderio pavaduotojas Egidijus Martynas Mikovičius, Pakražančio gimnazijos moksleivės Emilija Strelkauskytė ir Iveta Dumšaitė kartu su Pakražančio gimnazijos mišriu vokaliniu ansambliu (vadovė Viktorija Jagaudienė) bei Kražių gimnazijos moksleivė Akvilė Staražinskaitė.