Kelių policijos pareigūnų akiratyje – neblaivus ir beteisis greičio viršytojas

Data

2020 05 04

Įvertinimas
0
IMG_2271.JPG

Eismo saugumo užtikrinimas keliuose, Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolė – vieni iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų prioritetų. O leistino greičio viršijimas – viena didžiausių problemų su kuriomis tenka susidurti policijos pareigūnams.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, vykdant prevencinę priemonę, gegužės 3 dieną, Mažeikių r., kelyje Kuršėnai – Mažeikiai, skiriamaisiais ženklais nepažymėtu tarnybiniu automobiliu BMW, užfiksavo dideliu greičiu lekiantį automobilį BMW 520. Automobilio vairuotojas važiavo 166 km/h greičiu, kai leistinas greitis toje kelio atkarpoje - 90 km/h. Greičio mėgėjas leistiną greitį viršijo 74 km/h.

Sustabdžius automobilį buvo pastebėta, jog automobilio vairuotojas (gim. 1986 m.) neblaivus. Jam nustatytas 1,13 promilės girtumas. Vyras vairavo automobilį ne tik būdamas neblaivus, tačiau ir neturėdamas teisės vairuoti, kai teisės vairuoti transporto priemonę nėra įgijęs.

Asmuo ne kartą baustas už tai, kad vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti. Dėl šio įvykio vyrui surašytas AN protokolas pagal LR ANK 427 str. 1 d., 416 str. 6 d.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai ir toliau intensyviai kontroliuos eismo dalyvius, į pagalbą pasitelkdami ne tik tarnybinius automobilius, bet ir sezoną pradėjusius policijos motociklus. Vairuotojai raginami važiuoti saugiai, atsakingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, pasirinkti saugų važiavimo greitį bei nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio.