BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ieškota medžioklės pažeidimo įrodymų, rasta – naminės degtinės

Data

2023 05 23

Įvertinimas
0

Kartais policijos pareigūnams įvairių teisėtvarkos pažeidimų net nereikia ieškoti, jie patys išlenda tarsi yla iš maišo. Taip atsitiko ir gegužės 18-osios rytą Telšių rajone, Varnelių kaime. Policijos pareigūnų čia prireikė, kai pas 64 metų ūkininką apsilankė Klaipėdos aplinkosaugininkai, aiškindamiesi galimus neseniai vykusios medžioklės pažeidimus.

Užsukę į sodybos lauko rūsį, jie pamatė dvi statinaites su įtartino kvapo skysčiu. Įkyriai piršosi mintis, kad tai – „naminukė“. Ir ne šiaip sau „naminukė“, o pagardinta uogomis. Matyt, pretenduota šį gėralą paversti trauktine. Kadangi nelegalus alkoholis nėra aplinkosaugininkų kompetencija, jie radinio tyrimą perdavė Telšių rajono policijos pareigūnams.

Atvykę pas ūkininką, policijos pareigūnai šių „velnio lašų“ rado dar ir garaže. Iš viso – per pusšimtį litrų namų gamybos alkoholio. Vyras šio radinio išsigynė, tad įtariama, kad „naminukės“ savininkė yra jo sugyventinė. Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.