BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Gal esate šio eismo įvykio liudininkai?

Data

2022 01 14

Įvertinimas
0
policija praso.jpg

Telšių rajono policijos komisariate Veiklos skyriuje atliekamas tyrimas dėl eismo įvykio, kuris įvyko š. m. sausio 10 d. nuo 16.45 val., Telšiuose, Masčio. Eismo įvykio metu, įtariama, „Renault“ arba „VW“ automobilio vairuotojas, prasilenkiant su automobiliu „Audi“ jį kliudė bei apgadino ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Pasišalinusio automobilio spalva bei valstybinio numerio ženklai nežinomi.

Asmenis, mačiusius eismo įvykį ar pasišalinusį asmenį, transporto priemonę bei galinčius suteikti naudingos informacijos, ypač vairuotojus, automobiliuose turinčius vaizdo registratorius, prašome susisiekti su Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Aušra Anglickiene tel. 868929168, el. paštu [email protected] arba atvykti adresu Žemaitės g. 34, Telšiai.

Bet kokia suteikta informacija mums labai vertinga!