Eismo saugumui Telšių apskrityje ir toliau skiriamas ypatingas dėmesys

Data

2021 07 21

Įvertinimas
0
1902_14aded1f00c9c0ac55c13702253db5c8.jpg

Nepaisant griežtos baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviems, asmenys ir toliau drąsiai sėda prie transporto priemonių vairų rizikuodami savo ir kitų gyvybėmis. Praėjusią savaitę (liepos 15 – 18 d.) Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, vykdydami intensyvią eismo dalyvių kontrolę Telšių, Kelmės, Akmenės ir Mažeikių rajonuose užfiksavo 12 atvejų, kai asmenys vairavo apsvaigę nuo alkoholio.

Pradėti trys ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 281 str., kai nustatytas didesnis negu 1,50 promilės girtumas. Vienas iš jų – dviračio vairuotojas.

Taip pat per praėjusią savaitę eliminuoti dar devyni savo ir kitų eismo dalyvių saugumui kėlę pavojų neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatytas lengvas girtumas. Pažeidėjai atsakys administracine tvarka pagal LR ANK 422 str. 5 d.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai įspėja, kad ir toliau bus skiriamas išskirtinis dėmesys eismo dalyvių kontrolei. Pareigūnai ragina vairuotojus keliuose elgtis drausmingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų bei nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio. Laikydamiesi Kelių eismo taisyklių reikalavimų apsaugosime ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius.

Būkime saugūs keliuose!