Drąsus žemaitis, bandė poste dirbančių pareigūnų budrumą

Data

2020 04 11

Įvertinimas
2
IMG_1732.jpg

Nors buvo iš anksto pranešta, kad miestai ir miesteliai uždaromi ilgajam Šv. Velykų savaitgaliui, siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą Lietuvoje, kai kurie vairuotojai panoro patikrinti prie įvažiavimų į miestą įrengtuose postuose budinčių policijos pareigūnų budrumą. Pasirodo, policijos patikros poste įmanoma sutikti drąsuolių, kurie neblaivūs automobiliu vis tiek bando patekti į miestą.

Štai, ties vienu iš pagrindinių įvažiavimų į Telšius, Plungės gatvėje, esančiame policijos poste, vykdant policinę priemonę, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo neblaivus žemaitis (gim. 1972 m.), vairuojantis automobilį Audi A6. Jam nustatytas vidutinis - 1,96 promilės -  girtumas. Automobilis nutemptas į automobilių saugojimo aikštelę.

Nepaisant to, kad vairuotojas vairavo būdamas neblaivus, tačiau savo drąsumu sugebėjo parodyti nepagarbą policijos pareigūnams, taip žemindamas policijos garbę bei orumą. Prieš šį asmenį galimai bus surašytas protokolas. Atsakomybę numato ANK 508 str.

Vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas, dėl vairavimo išgėrus.

Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas primena, kad pagrindinis šios akcijos tikslas yra apsaugoti mus visus, kad būtume saugūs ir sveiki. Siūlome atsižvelgti į nurodymus, laikytis rekomendacijų bei nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio. Raginame susilaikyti nuo kelionių ir būti sąmoningiems!